SIK SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Sorular

Biserwis'i kullanmak için online rezervasyon formunu doldurabilir, bilgi@biserwis.com adresine e-posta gönderebilir ya da (0850 303 2 444) no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Gerçek isim ve soyadınızı belirtmeniz, servise bineceğiniz ve ineceğiniz adresleri detaylı bir şekilde yazmanız, son olarak da size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı iletmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiler servisinizi belirlememiz ve sizinle iletişime geçebilmemiz için gerekiyor. Bunun dışında başka herhangi bir bilgi talep etmiyoruz.

Başvurunuzu diğer başvurular ile karşılaştırıyoruz. Aynı bölgede veya güzergahta oturanlar ile yine aynı bölge veya güzergahta çalışan kişilerin başvuruları servis oluşumu kapasitesine ulaşınca sizinle irtibata geçiyoruz ve fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz ve size ayrıca sunacağımız sözleşmeyi imzalamanız durumunda servisinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu süre, yapılan başvuruların güzergahlarındaki uyuma bağlı olarak değişebiliyor.

Servis ücreti, servise binmek ve inmek istediğiniz uzaklığa göre değişiyor. Bunu öğrenmek için sitemize üye olmadan başvurunuzu yapabilirsiniz. En kısa sürede ücret bilgisini sizinle paylaşacağız.

Servis ücretlerinin her ayın ilk haftasında ödenmesi gerekiyor. Ödemelerinizi şirketimizin hesaplarına EFT/Havale olarak yapabileceğiniz gibi kredi kartı kullanarak da yapabilirsiniz.

Hem bireysel, hem de kurumsal başvuru Kabul ediyoruz. Servis kullanmak için bireysel olarak başvurabileceğiniz gibi, çalışanlarının sistemimizden faydalanmasını isteyen tüm işyerleri de kurumsal olarak servis talebinde bulunabilirler.